F971D685MCC
F971D685MCC KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 6.8UF 20% 20V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 20 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 6.8UF 20% 20V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 6.8 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Інші пропозиції F971D685MCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971D685MCC F971D685MCC Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 6.8UF 20% 20V 2312
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: C
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 20 V
товару немає в наявності
F971D685MCC F971D685MCC Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 6.8uF 20% 2412 E SR= 1.8 Ohm