Продукція > KYOCERA AVX > F971E106MNCHT3
F971E106MNCHT3
F971E106MNCHT3 KYOCERA AVX
AVX-F97-HT3.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 20% 25V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 135°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 135°C
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 25 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 20% 25V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 135°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 135°C, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 25 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971E106MNCHT3 F971E106MNCHT3 Виробник : KYOCERA AVX AVX-F97-HT3.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 25V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: N
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 25 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
F971E106MNCHT3 F971E106MNCHT3 Виробник : Kyocera AVX AVX_F97_HT3-3162473.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 10uF 20% 2917 ES R=1Ohm AEC-Q200