F971E155MBA
F971E155MBA Kyocera AVX
F97-3162643.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 1.5uF 3.2x2.7
на замовлення 2980 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1.5UF 20% 25V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Grade: Automotive, Capacitance: 1.5 µF, Voltage - Rated: 25 V, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971E155MBA F971E155MBA Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 1.5UF 20% 25V 1411
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 1.5 µF
Voltage - Rated: 25 V
Qualification: AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: B
Grade: Automotive
Capacitance: 1.5 µF
Voltage - Rated: 25 V