F971E156KNC
F971E156KNC KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 15UF 10% 25V 2917
Tolerance: ±10%
Features: Automotive, High Reliability
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 15UF 10% 25V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Інші пропозиції F971E156KNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971E156KNC F971E156KNC Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 15UF 25V 10%
на замовлення 445 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
F971E156KNC F971E156KNC Виробник : KYOCERA AVX Components f97.pdf Cap Tant Solid 15uF 25V N CASE 10%( 7.3 X 4.3 X 2.8mm) Inward L SMD 7343-30 0.7 Ohm 135°C T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
F971E156KNC F971E156KNC Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 15UF 10% 25V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: N
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 25 V