Продукція > AVX > F971E475MCC
F971E475MCC
F971E475MCC AVX
f97-776922.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25volts 4.7uF 6x3.2
на замовлення 1426 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F971E475MCC AVX
Інші пропозиції F971E475MCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971E475MCC F971E475MCC Виробник : AVX Corporation F97.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 20% 25V 2312
на замовлення 107 шт: