Продукція > KYOCERA AVX > F971E684MAAHT3
F971E684MAAHT3
F971E684MAAHT3 KYOCERA AVX
AVX-F97-HT3.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - F971E684MAAHT3 - CAP, TANT, AEC-Q200, 0.68UF, 25V, CASE A
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.6mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [3216 Metric]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 7.6ohm
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 0.68µF
Spannung (DC): 25V
Rippelstrom: 99mA
Produktpalette: F97-HT3 Series
Hersteller-Größencode: A
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 135°C
Produktbreite: 1.6mm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 3875 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F971E684MAAHT3 - CAP, TANT, AEC-Q200, 0.68UF, 25V, CASE A, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.6mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [3216 Metric], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 7.6ohm, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Kapazität: 0.68µF, Spannung (DC): 25V, Rippelstrom: 99mA, Produktpalette: F97-HT3 Series, Hersteller-Größencode: A, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 135°C, Produktbreite: 1.6mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Інші пропозиції F971E684MAAHT3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971E684MAAHT3 F971E684MAAHT3 Виробник : AVX AVX_F97_HT3-1313840.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 0.68uF20% 1206 ESR=7.6Ohm AEC-Q200
F971E684MAAHT3 F971E684MAAHT3 Виробник : AVX Corporation AVX-F97-HT3.pdf Description: CAP TANT 0.68UF 20% 25V 1206