F971E685MCC
F971E685MCC Nichicon
e-f97.pdf
Виробник: Nichicon
Description: CAP TANT 6.8UF 25V 20% 2312
на замовлення 390 шт:
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25volts 6.8uF 6x3.2.
Інші пропозиції F971E685MCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971E685MCC F971E685MCC Виробник : Nichicon e-f97.pdf Description: CAP TANT 6.8UF 25V 20% 2312
на замовлення 4500 шт:
товару немає в наявності
F971E685MCC F971E685MCC Виробник : AVX Corporation f97.pdf Description: CAP TANT 6.8UF 25V 20% 2312
товару немає в наявності
F971E685MCC F971E685MCC Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25volts 6.8uF 6x3.2