F971V105MBA
F971V105MBA KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1UF 20% 35V 1411
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 1882 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1UF 20% 35V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971V105MBA F971V105MBA Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 1uF 20% 1411 ESR = 4 Ohm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
F971V105MBA F971V105MBA Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 1UF 20% 35V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 35 V