F971V155MBA
F971V155MBA Nichicon
F97_Series.pdf
Виробник: Nichicon
Description: CAP TANT 1.5UF 35V 20% 1411
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35volts 1.5uF 3.2x2.7.
Інші пропозиції F971V155MBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971V155MBA F971V155MBA Виробник : Nichicon F97_Series.pdf Description: CAP TANT 1.5UF 35V 20% 1411
товару немає в наявності
товару немає в наявності
F971V155MBA F971V155MBA Виробник : AVX Corporation f97.pdf Description: CAP TANT 1.5UF 35V 20% 1411
F971V155MBA F971V155MBA Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35volts 1.5uF 3.2x2.7