F971V475KCC
F971V475KCC KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 4.7UF 10% 35V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 35 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 4.7UF 10% 35V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 35 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971V475KCC F971V475KCC Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 10% 35V 2312
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: C
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 35 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 762 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
F971V475KCC F971V475KCC Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7UF 35V 10%
на замовлення 480 шт:
F971V475KCC F971V475KCC Виробник : KYOCERA AVX F97-3162643.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7UF 35V 10%