Продукція > KYOCERA AVX > F971V475MCCHT3
F971V475MCCHT3
F971V475MCCHT3 KYOCERA AVX
AVX-F97-HT3.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 4.7UF 20% 35V 2312
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 135°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 135°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.106" (2.70mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 35 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 470 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F971V475MCCHT3 - CAP, TANT, AEC-Q200, 4.7UF, 35V, CASE C, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2.6mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2312 [6032 Metric], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 0, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1.8ohm, Produktlänge: 6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 4.7µF, Spannung (DC): 35V, Rippelstrom: 247mA, Produktpalette: F97-HT3 Series, Hersteller-Größencode: C, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 135°C, Produktbreite: 2.8mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Інші пропозиції F971V475MCCHT3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971V475MCCHT3 F971V475MCCHT3 Виробник : KYOCERA AVX 2614615.pdf Description: KYOCERA AVX - F971V475MCCHT3 - CAP, TANT, AEC-Q200, 4.7UF, 35V, CASE C
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.6mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2312 [6032 Metric]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 0
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1.8ohm
Produktlänge: 6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 4.7µF
Spannung (DC): 35V
Rippelstrom: 247mA
Produktpalette: F97-HT3 Series
Hersteller-Größencode: C
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 135°C
Produktbreite: 2.8mm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 109 шт:
F971V475MCCHT3 F971V475MCCHT3 Виробник : KYOCERA AVX AVX-F97-HT3.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 20% 35V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: C
Grade: Automotive
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 35 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
F971V475MCCHT3 F971V475MCCHT3 Виробник : Kyocera AVX AVX-F97-HT3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 4.7uF 20% 2312 E SR=1Ohm AEC-Q200