F971V684KAA
F971V684KAA KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 0.68UF 10% 35V 1206
на замовлення 53 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 0.68uF 10% 1206 ESR= 7.6 Ohm.
Інші пропозиції F971V684KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971V684KAA F971V684KAA Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 0.68UF 10% 35V 1206
товару немає в наявності
F971V684KAA F971V684KAA Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 0.68uF 10% 1206 ESR= 7.6 Ohm