F971V684MAA
F971V684MAA Nichicon
F97_Series.pdf
Виробник: Nichicon
Description: CAP TANT 0.68UF 35V 20% 1206
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35volts 0.68uF 3.2x1.6.
Інші пропозиції F971V684MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971V684MAA F971V684MAA Виробник : Nichicon F97_Series.pdf Description: CAP TANT 0.68UF 35V 20% 1206
товару немає в наявності
товару немає в наявності
F971V684MAA F971V684MAA Виробник : AVX Corporation f97.pdf Description: CAP TANT 0.68UF 35V 20% 1206
F971V684MAA F971V684MAA Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35volts 0.68uF 3.2x1.6