Продукція > KYOCERA AVX > F971V685MNCHT3
F971V685MNCHT3
F971V685MNCHT3 KYOCERA AVX
2614615.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - F971V685MNCHT3 - CAP, TANT, AEC-Q200, 6.8UF, 35V, CASE N
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.8mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [7343 Metric]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 0
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 6.8µF
Spannung (DC): 35V
Rippelstrom: 387mA
Produktpalette: F97-HT3 Series
Hersteller-Größencode: N
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 135°C
Produktbreite: 4.3mm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 454 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F971V685MNCHT3 - CAP, TANT, AEC-Q200, 6.8UF, 35V, CASE N, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2.8mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [7343 Metric], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 0, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 6.8µF, Spannung (DC): 35V, Rippelstrom: 387mA, Produktpalette: F97-HT3 Series, Hersteller-Größencode: N, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 135°C, Produktbreite: 4.3mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Інші пропозиції F971V685MNCHT3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971V685MNCHT3 F971V685MNCHT3 Виробник : KYOCERA AVX AVX-F97-HT3.pdf Description: CAP TANT 6.8UF 20% 35V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 135°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 135°C
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 35 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: N
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 35 V
товару немає в наявності
F971V685MNCHT3 F971V685MNCHT3 Виробник : Kyocera AVX AVX-F97-HT3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 6.8uF 20% 2917 ESR=1Ohm AEC-Q200