Продукція > AVX > F980E476MMA
F980E476MMA
F980E476MMA AVX
f98-775787.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 476uF 2.5V 20% 0603,1.6x0.85x0.65mm
на замовлення 3975 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F980E476MMA AVX
Description: CAP TANT 47UF 20% 2.5V 0603, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm, Manufacturer Size Code: M, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 2.5 V.
Інші пропозиції F980E476MMA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F980E476MMA F980E476MMA Виробник : KYOCERA AVX F98.pdf Description: CAP TANT 47UF 20% 2.5V 0603
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 2.5 V