F980G106MUA
F980G106MUA KYOCERA AVX
F98.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 20% 4V 0402
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1106 Metric)
Size / Dimension: 0.043" L x 0.024" W (1.10mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 20Ohm
Manufacturer Size Code: U
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 9615 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 20% 4V 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0402 (1106 Metric), Size / Dimension: 0.043" L x 0.024" W (1.10mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 20Ohm, Manufacturer Size Code: U, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F980G106MUA F980G106MUA Виробник : Kyocera AVX AVX_F98_DTSH_08_16-1158749.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 4V 20% 0402 1.1x0.6x0.35mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
F980G106MUA F980G106MUA Виробник : KYOCERA AVX F98.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 4V 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: U
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 4 V