Продукція > KYOCERA AVX > F980G107MMAAH1
F980G107MMAAH1
F980G107MMAAH1 KYOCERA AVX
F98.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 100UF 20% 4V 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 100UF 20% 4V 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: M, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F980G107MMAAH1 F980G107MMAAH1 Виробник : Kyocera AVX F98-2887077.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 100uF 20% 0603 ESR=2ohm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
F980G107MMAAH1 F980G107MMAAH1 Виробник : KYOCERA AVX F98.pdf Description: CAP TANT 100UF 20% 4V 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: M
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 4 V