Продукція > KYOCERA AVX > F980G226MUALZT
F980G226MUALZT
F980G226MUALZT KYOCERA AVX
F98.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 20% 4V 0402
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.043" L x 0.024" W (1.10mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 20Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: U
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 22UF 20% 4V 0402, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.043" L x 0.024" W (1.10mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 20Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: U, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F980G226MUALZT F980G226MUALZT Виробник : KYOCERA AVX F98.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 4V 0402
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: U
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 4 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
F980G226MUALZT F980G226MUALZT Виробник : Kyocera AVX F98-2887077.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 4V 20% 0402 1.1x0.6x0.35mm