F980G475MUA
F980G475MUA Kyocera AVX
F98-2887077.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 4.7uF 20% 0402 ESR= 20 Ohm
на замовлення 23382 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 4.7UF 20% 4V 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0402 (1106 Metric), Size / Dimension: 0.043" L x 0.024" W (1.10mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 20Ohm, Manufacturer Size Code: U, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F980G475MUA F980G475MUA Виробник : KYOCERA AVX F98.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 20% 4V 0402
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1106 Metric)
Size / Dimension: 0.043" L x 0.024" W (1.10mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 20Ohm
Manufacturer Size Code: U
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 4 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: U
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 4 V