F980G686MMA
F980G686MMA KYOCERA AVX
F98.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 68UF 20% 4V 0603
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 10Ohm
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 3264 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 68UF 20% 4V 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 10Ohm, Manufacturer Size Code: M, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F980G686MMA F980G686MMA Виробник : Kyocera AVX F98-2887077.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 68uF 20% 0603 ESR= 10 Ohm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
F980G686MMA F980G686MMA Виробник : KYOCERA AVX F98.pdf Description: CAP TANT 68UF 20% 4V 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: M
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 4 V