F980G686MSA
F980G686MSA KYOCERA AVX
F98.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 68UF 20% 4V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm
Manufacturer Size Code: S
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 3357 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 68UF 20% 4V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm, Manufacturer Size Code: S, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Інші пропозиції F980G686MSA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F980G686MSA F980G686MSA Виробник : AVX f98-775787.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 68uF 4V 20% 0805, 2x1.25x0.9mm
F980G686MSA F980G686MSA Виробник : KYOCERA AVX F98.pdf Description: CAP TANT 68UF 20% 4V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: S
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 4 V