F980J106MUA
F980J106MUA Kyocera AVX
F98-2887077.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 6.3V 20% 0402 1.1x0.6x0.35mm
на замовлення 2138 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F980J106MUA - TANTALUM CAPACITOR, 10UF, 6.3V, SMD 20%, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 0.35mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0402 [1005 Metric], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 30ohm, Produktlänge: 1.1mm, euEccn: NLR, Kapazität: 10µF, Spannung (DC): 6.3V, Rippelstrom: 22mA, Produktpalette: F98 Series, Hersteller-Größencode: U, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.6mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F980J106MUA F980J106MUA Виробник : KYOCERA AVX NICHS02300-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - F980J106MUA - TANTALUM CAPACITOR, 10UF, 6.3V, SMD 20%
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 0.35mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0402 [1005 Metric]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 30ohm
Produktlänge: 1.1mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 22mA
Produktpalette: F98 Series
Hersteller-Größencode: U
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.6mm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
F980J106MUA F980J106MUA Виробник : KYOCERA AVX F98.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 6.3V 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.043" L x 0.024" W (1.10mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 30Ohm
Manufacturer Size Code: U
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: U
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 6.3 V