F980J475MMA
F980J475MMA KYOCERA AVX
F98.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 4.7UF 20% 6.3V 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 7.5Ohm
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F980J475MMA - TANTALUM CAPACITOR, 4.7UF, 6.3V, SMD 20%, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 0, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [1608 Metric], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 0, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 7.5ohm, Produktlänge: 0, euEccn: NLR, Kapazität: 4.7µF, Spannung (DC): 0, Rippelstrom: 0, Produktpalette: F98 Series, Hersteller-Größencode: M, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F980J475MMA F980J475MMA Виробник : Kyocera AVX F98-2887077.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 6.3V 20% 0603 1.6x0.85x0.65mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
F980J475MMA F980J475MMA Виробник : KYOCERA AVX F98.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 20% 6.3V 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: M
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Мінімальне замовлення: 8
F980J475MMA F980J475MMA Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0014376517-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - F980J475MMA - TANTALUM CAPACITOR, 4.7UF, 6.3V, SMD 20%
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 0
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [1608 Metric]
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 0
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 7.5ohm
Produktlänge: 0
euEccn: NLR
Kapazität: 4.7µF
Spannung (DC): 0
Rippelstrom: 0
Produktpalette: F98 Series
Hersteller-Größencode: M
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C