Продукція > KYOCERA AVX > F980J476MSAAH1
F980J476MSAAH1
F980J476MSAAH1 KYOCERA AVX
F98.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 47UF 20% 6.3V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: S
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP TANT 47UF 20% 6.3V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: S, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F980J476MSAAH1 F980J476MSAAH1 Виробник : KYOCERA AVX F98.pdf Description: CAP TANT 47UF 20% 6.3V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: S
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
F980J476MSAAH1 F980J476MSAAH1 Виробник : Kyocera AVX F98-2887077.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6V 47uF 20% 0806 ESR=1ohm