F981A225MMA
F981A225MMA KYOCERA AVX
F98-2887077.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF 10V 20% 0603 1.6x0.85x0.65mm
на замовлення 7270 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 10V 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 7.5Ohm, Manufacturer Size Code: M, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Інші пропозиції F981A225MMA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F981A225MMA F981A225MMA Виробник : KYOCERA AVX F98.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 20% 10V 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 7.5Ohm
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: M
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 10 V