F981A225MUA
F981A225MUA Kyocera AVX
F98-2887077.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF 10V 20% 0402 1.1x0.6x0.35mm
на замовлення 9590 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 10V 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0402 (1106 Metric), Size / Dimension: 0.043" L x 0.024" W (1.10mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 15Ohm, Manufacturer Size Code: U, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F981A225MUA F981A225MUA Виробник : KYOCERA AVX F98.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 20% 10V 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0402 (1106 Metric)
Size / Dimension: 0.043" L x 0.024" W (1.10mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 15Ohm
Manufacturer Size Code: U
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 10 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: U
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 10 V