F981A226MSA
F981A226MSA KYOCERA AVX
F98.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 20% 10V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm
Manufacturer Size Code: S
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F981A226MSA - TANTALUM CAPACITOR, 22UF, 10V, SMD 20%, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 0.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [2012 Metric], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 4ohm, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Kapazität: 22µF, Spannung (DC): 10V, Rippelstrom: 106mA, Produktpalette: F98 Series, Hersteller-Größencode: S, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F981A226MSA F981A226MSA Виробник : KYOCERA AVX F98-2887077.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 10V 20% 0805 2x1.25x0.9mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
F981A226MSA F981A226MSA Виробник : KYOCERA AVX F98.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 10V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: S
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 10 V
Мінімальне замовлення: 5
F981A226MSA F981A226MSA Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0014376517-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - F981A226MSA - TANTALUM CAPACITOR, 22UF, 10V, SMD 20%
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 0.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [2012 Metric]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 4ohm
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 10V
Rippelstrom: 106mA
Produktpalette: F98 Series
Hersteller-Größencode: S
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm