Продукція > KYOCERA AVX > F981A226MSAAS1
F981A226MSAAS1
F981A226MSAAS1 KYOCERA AVX
F98-AS1.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - F981A226MSAAS1 - Tantal-Polymer-Kondensator, 22 µF, ± 20%, 10 V, S, 4.5 ohm, 0805 [Metrisch: 2012]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 0.8mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [Metrisch: 2012]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 4.5ohm
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 10V
Rippelstrom: -
Produktpalette: F98-AS1
Hersteller-Größencode: S
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 172 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F981A226MSAAS1 - Tantal-Polymer-Kondensator, 22 µF, ± 20%, 10 V, S, 4.5 ohm, 0805 [Metrisch: 2012], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 0.8mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [Metrisch: 2012], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 4.5ohm, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Kapazität: 22µF, Spannung (DC): 10V, Rippelstrom: -, Produktpalette: F98-AS1, Hersteller-Größencode: S, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F981A226MSAAS1 F981A226MSAAS1 Виробник : Kyocera AVX F98_AS1-3162729.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 22uF 20% 0805 ESR= 4 Ohm
на замовлення 4426 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
F981A226MSAAS1 F981A226MSAAS1 Виробник : KYOCERA AVX F98-AS1.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 10V 0805
Tolerance: ±20%
Features: Fail Safe with Built-in Fuse
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 4.5Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: S
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 10 V
Мінімальне замовлення: 5
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: S
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 10 V