F981A336MSA
F981A336MSA KYOCERA AVX
F98.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 33UF 20% 10V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm
Manufacturer Size Code: S
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 33UF 20% 10V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm, Manufacturer Size Code: S, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F981A336MSA F981A336MSA Виробник : Kyocera AVX F98-2887077.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 10V 20% 0805 2x1.25x0.9mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
F981A336MSA F981A336MSA Виробник : KYOCERA AVX F98.pdf Description: CAP TANT 33UF 20% 10V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: S
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V