Продукція > KYOCERA AVX > F981A336MSAAS1
F981A336MSAAS1
F981A336MSAAS1 Kyocera AVX
F98_AS1-3162729.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 10V 20% 0805 2x1.25x0.9mm
на замовлення 4915 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 33UF 20% 10V 0805, Tolerance: ±20%, Features: Fail Safe with Built-in Fuse, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 6.5Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: S, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Інші пропозиції F981A336MSAAS1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F981A336MSAAS1 F981A336MSAAS1 Виробник : KYOCERA AVX Components f98-as1.pdf Cap Tant Solid 33uF 10V S CASE 20%( 2 X 1.25 X 0.8mm) Inward L SMD 2012 6.5 Ohm 125°C Medical T/R
товару немає в наявності
F981A336MSAAS1 F981A336MSAAS1 Виробник : KYOCERA AVX F98-AS1.pdf Description: CAP TANT 33UF 20% 10V 0805
Tolerance: ±20%
Features: Fail Safe with Built-in Fuse
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 6.5Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: S
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: S
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V