Продукція > KYOCERA AVX > F981A475MMUAJ6
F981A475MMUAJ6
F981A475MMUAJ6 KYOCERA AVX
f98-aj6.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 4.7UF 10V 0603
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F981A475MMUAJ6 - CAP, AEC-Q200, 4.7UF, 10V, TANT, CASE M, tariffCode: 0, Produkthöhe: 0, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [1608 Metric], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: 0, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0, Produktlänge: 0, euEccn: NLR, Kapazität: 0, Spannung (DC): 0, Rippelstrom: 0, Produktpalette: F98-AJ6 Series, Hersteller-Größencode: M, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 0, Produktbreite: 0, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F981A475MMUAJ6 F981A475MMUAJ6 Виробник : KYOCERA AVX f98-aj6.pdf Description: CAP TANT POLY 4.7UF 10V 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: M
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 10 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
F981A475MMUAJ6 F981A475MMUAJ6 Виробник : KYOCERA AVX 3035552.pdf Description: KYOCERA AVX - F981A475MMUAJ6 - CAP, AEC-Q200, 4.7UF, 10V, TANT, CASE M
tariffCode: 0
Produkthöhe: 0
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [1608 Metric]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: 0
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0
Produktlänge: 0
euEccn: NLR
Kapazität: 0
Spannung (DC): 0
Rippelstrom: 0
Produktpalette: F98-AJ6 Series
Hersteller-Größencode: M
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 0
Produktbreite: 0
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
на замовлення 81 шт:
Мінімальне замовлення: 14
F981A475MMUAJ6 F981A475MMUAJ6 Виробник : Kyocera AVX F98_AJ6-3162598.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 4.7uF 0603 20% ESR=6Ohms AEC-Q200