Продукція > KYOCERA AVX > F981A475MUALZT
F981A475MUALZT
F981A475MUALZT Kyocera AVX
AVX_F98_DTSH_08_16-1158749.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 10V 20% 0402 1.1x0.6x0.35mm
на замовлення 7957 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 4.7UF 20% 10V 0402, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.043" L x 0.024" W (1.10mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: U, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Інші пропозиції F981A475MUALZT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F981A475MUALZT F981A475MUALZT Виробник : KYOCERA AVX Components f98.pdf Cap Tant Solid 4.7uF 10V U CASE 20%( 1.1 X 0.6 X 0.55mm) Undertab SMD 1106-06 25 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності
F981A475MUALZT F981A475MUALZT Виробник : KYOCERA AVX F98.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 20% 10V 0402
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.043" L x 0.024" W (1.10mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: U
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: U
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 10 V