Продукція > KYOCERA AVX > F981A476MSAAS1
F981A476MSAAS1
F981A476MSAAS1 Kyocera AVX
F98-2887077.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 47uF 0805 Tol +/-20%
на замовлення 5275 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum; 47uF; 10VDC; SMD; S; 1206; ±20%; -55÷125°C; F98, Type of capacitor: tantalum, Capacitance: 47µF, Operating voltage: 10V DC, Mounting: SMD, Case: S, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: F98.
Інші пропозиції F981A476MSAAS1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
F981A476MSAAS1 F981A476MSAAS1 Виробник : KYOCERA AVX F98.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 47uF; 10VDC; SMD; S; 1206; ±20%; -55÷125°C; F98
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 10V DC
Mounting: SMD
Case: S
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C