F981C225MMA
F981C225MMA KYOCERA AVX Components
f98.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 2.2uF 16V M CASE 20%( 1.6 X 0.85 X 0.8mm) Undertab SMD 1608-09 10 Ohm 125°C T/R
на замовлення 3570 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 352
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 16V 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 10Ohm, Manufacturer Size Code: M, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F981C225MMA F981C225MMA Виробник : KYOCERA AVX Components f98.pdf Cap Tant Solid 2.2uF 16V M CASE 20%( 1.6 X 0.85 X 0.8mm) Undertab SMD 1608-09 10 Ohm 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 234
F981C225MMA F981C225MMA Виробник : KYOCERA AVX F98-2887077.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 2.2uF 0.85x1.6
Мінімальне замовлення: 7
F981C225MMA F981C225MMA Виробник : KYOCERA AVX F98.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 20% 16V 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 10Ohm
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: M
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 16 V