F981C474MUA
F981C474MUA KYOCERA AVX
F98.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 0.47UF 20% 16V 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0402 (1106 Metric)
Size / Dimension: 0.043" L x 0.024" W (1.10mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 25Ohm
Manufacturer Size Code: U
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 0.47UF 20% 16V 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0402 (1106 Metric), Size / Dimension: 0.043" L x 0.024" W (1.10mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 25Ohm, Manufacturer Size Code: U, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F981C474MUA F981C474MUA Виробник : Kyocera AVX F98-2887077.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V .47uF 0402 20%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
F981C474MUA F981C474MUA Виробник : KYOCERA AVX F98.pdf Description: CAP TANT 0.47UF 20% 16V 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: U
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Voltage - Rated: 16 V