Продукція > KYOCERA AVX > F981C475MMUAJ6
F981C475MMUAJ6
F981C475MMUAJ6 KYOCERA AVX
f98-aj6.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 4.7UF 16V 0603
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 12Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 16 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 1438 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 4.7UF 16V 0603, Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 12Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: M, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Grade: Automotive, Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 16 V, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F981C475MMUAJ6 F981C475MMUAJ6 Виробник : Kyocera AVX F98_AJ6-3162598.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 4.7uF 0603 20% ESR=12Ohms AEC-Q200
на замовлення 109 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
F981C475MMUAJ6 F981C475MMUAJ6 Виробник : KYOCERA AVX f98-aj6.pdf Description: CAP TANT POLY 4.7UF 16V 0603
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: M
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 16 V