F981E105MMA
F981E105MMA KYOCERA AVX
F98-2887077.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 1uF 25V 20% 0603 1.6x0.85x0.65mm
на замовлення 34916 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F981E105MMA - TANTALUM CAPACITOR, 1UF, 25V, SMD 20%, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 0, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [1608 Metric], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 0, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 10ohm, Produktlänge: 0, euEccn: NLR, Kapazität: 1µF, Spannung (DC): 0, Rippelstrom: 0, Produktpalette: F98 Series, Hersteller-Größencode: M, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Інші пропозиції F981E105MMA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F981E105MMA F981E105MMA Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0014376517-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - F981E105MMA - TANTALUM CAPACITOR, 1UF, 25V, SMD 20%
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 0
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [1608 Metric]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 0
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 10ohm
Produktlänge: 0
euEccn: NLR
Kapazität: 1µF
Spannung (DC): 0
Rippelstrom: 0
Produktpalette: F98 Series
Hersteller-Größencode: M
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 61 шт:
F981E105MMA F981E105MMA Виробник : KYOCERA AVX F98.pdf Description: CAP TANT 1UF 20% 25V 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 10Ohm
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 25 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: M
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 25 V