Продукція > KYOCERA AVX > F981V105MSAAS1
F981V105MSAAS1
F981V105MSAAS1 KYOCERA AVX
AVXC-S-A0013562712-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - F981V105MSAAS1 - Tantal-Polymer-Kondensator, 1 µF, ± 20%, 35 V, S, 8.5 ohm, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 0.8mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [Metrisch 2012]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 8.5ohm
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 1µF
Spannung (DC): 35V
Rippelstrom: 75mA
Produktpalette: F98-AS1 Series
Hersteller-Größencode: S
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 8080 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F981V105MSAAS1 - Tantal-Polymer-Kondensator, 1 µF, ± 20%, 35 V, S, 8.5 ohm, 0805 [Metrisch 2012], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 0.8mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [Metrisch 2012], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 8.5ohm, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Kapazität: 1µF, Spannung (DC): 35V, Rippelstrom: 75mA, Produktpalette: F98-AS1 Series, Hersteller-Größencode: S, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F981V105MSAAS1 F981V105MSAAS1 Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0013562712-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - F981V105MSAAS1 - Tantal-Polymer-Kondensator, 1 µF, ± 20%, 35 V, S, 8.5 ohm, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 1µF
Spannung (DC): 35V
Rippelstrom: 75mA
Produktpalette: F98-AS1 Series
Hersteller-Größencode: S
productTraceability: No
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
F981V105MSAAS1 F981V105MSAAS1 Виробник : KYOCERA AVX F98_AS1-3162729.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1uF 1V20% 0805 2x1.25x0.9mm
Мінімальне замовлення: 8
F981V105MSAAS1 F981V105MSAAS1 Виробник : KYOCERA AVX F98-AS1.pdf Description: CAP TANT 1UF 20% 35V 0805
Tolerance: ±20%
Features: Fail Safe with Built-in Fuse
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 8.5Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: S
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 35 V
Мінімальне замовлення: 7
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: S
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 35 V