Продукція > AVX > F9H1A156MAA
F9H1A156MAA
F9H1A156MAA AVX
AVX-F9H-1604946.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 10V 20% 1206 ESR=3 Ohm AEC-Q200
на замовлення 3940 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F9H1A156MAA AVX
Інші пропозиції F9H1A156MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F9H1A156MAA F9H1A156MAA Виробник : KYOCERA AVX AVX-F9H.pdf.bak%20(removed%20marketa%20030321) Description: CAP TANT 15UF 20% 10V 1206
товару немає в наявності