F9H1C106KAA
F9H1C106KAA KYOCERA AVX
AVX-F9H.pdf.bak%20(removed%20marketa%20030321)
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - F9H1C106KAA - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 10 µF, 16 V, 1206 [Metrisch: 3216], ± 10%, 3.5 ohm, A
Produkthöhe: 1.6
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [Metrisch: 3216]
Ausfallrate: -
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: AEC-Q200
Betriebstemperatur, min.: -55
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 3.5
Produktlänge: 3.2
Kapazität: 10
Spannung (DC): 16
Rippelstrom: 146
Produktpalette: F9H
Hersteller-Größencode: A
Betriebstemperatur, max.: 150
Produktbreite: 1.6
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 10% 16V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.5Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 150°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 16 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції F9H1C106KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F9H1C106KAA F9H1C106KAA Виробник : KYOCERA AVX AVX-F9H.pdf.bak%20(removed%20marketa%20030321) Description: KYOCERA AVX - F9H1C106KAA - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 10 µF, 16 V, 1206 [Metrisch: 3216], ± 10%, 3.5 ohm, A
Produkthöhe: 1.6
Ausfallrate: -
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: AEC-Q200
Betriebstemperatur, min.: -55
Produktlänge: 3.2
Kapazität: 10
Spannung (DC): 16
Rippelstrom: 146
Produktpalette: F9H
Hersteller-Größencode: A
Betriebstemperatur, max.: 150
Produktbreite: 1.6
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
на замовлення 1 шт:
F9H1C106KAA F9H1C106KAA Виробник : AVX AVX-F9H-1604946.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 16V 10% 1206 ESR=3.5 Ohm AEC-Q200
F9H1C106KAA F9H1C106KAA Виробник : KYOCERA AVX AVX-F9H.pdf.bak%20(removed%20marketa%20030321) Description: CAP TANT 10UF 10% 16V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.5Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 150°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: A
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V