F9H1C106MAA
F9H1C106MAA KYOCERA AVX
AVX-F9H.pdf.bak%20(removed%20marketa%20030321)
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 20% 16V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.5Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 150°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 20% 16V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.5Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 150°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 16 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції F9H1C106MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F9H1C106MAA F9H1C106MAA Виробник : KYOCERA AVX AVX_F9H-3169696.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 16V 20% 1206 ESR=3.5 Ohm AEC-Q200