F9H1C226MBA
F9H1C226MBA Kyocera AVX
AVX_F9H-3169696.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 16V 20% 1210 ESR=1.9 Ohm AEC-Q200
на замовлення 716 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 22UF 20% 16V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.9Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 150°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Інші пропозиції F9H1C226MBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F9H1C226MBA F9H1C226MBA Виробник : KYOCERA AVX AVX-F9H.pdf.bak%20(removed%20marketa%20030321) Description: CAP TANT 22UF 20% 16V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.9Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 150°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Obsolete
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V