F9H1C476KCC
F9H1C476KCC KYOCERA AVX
AVX-F9H.pdf.bak%20(removed%20marketa%20030321)
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - F9H1C476KCC - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 47 µF, 16 V, 2412 [Metrisch 6032], ± 10%, 1.1 ohm, C
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.6mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2412 [Metrisch 6032]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1.1ohm
Produktlänge: 6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 47µF
Spannung (DC): 16V
Rippelstrom: 316mA
Produktpalette: F9H Series
Hersteller-Größencode: C
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Produktbreite: 3.2mm
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F9H1C476KCC - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 47 µF, 16 V, 2412 [Metrisch 6032], ± 10%, 1.1 ohm, C, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2.6mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2412 [Metrisch 6032], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1.1ohm, Produktlänge: 6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 47µF, Spannung (DC): 16V, Rippelstrom: 316mA, Produktpalette: F9H Series, Hersteller-Größencode: C, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Produktbreite: 3.2mm, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Інші пропозиції F9H1C476KCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F9H1C476KCC F9H1C476KCC Виробник : KYOCERA AVX AVX-F9H.pdf.bak%20(removed%20marketa%20030321) Description: KYOCERA AVX - F9H1C476KCC - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 47 µF, 16 V, 2412 [Metrisch 6032], ± 10%, 1.1 ohm, C
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.6mm
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Produktlänge: 6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 47µF
Spannung (DC): 16V
Rippelstrom: 316mA
Produktpalette: F9H Series
Hersteller-Größencode: C
productTraceability: No
Produktbreite: 3.2mm
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 1 шт:
F9H1C476KCC F9H1C476KCC Виробник : AVX AVX-F9H-1604946.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 16V 10% 2313 ESR=1.1 Ohm AEC-Q200
на замовлення 942 шт:
F9H1C476KCC F9H1C476KCC Виробник : KYOCERA AVX AVX-F9H.pdf.bak%20(removed%20marketa%20030321) Description: CAP TANT 47UF 10% 16V 2312
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.1Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 150°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.106" (2.70mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: C
Part Status: Obsolete
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 16 V