Продукція > AVX > F9H1C476MCC
F9H1C476MCC
F9H1C476MCC AVX
AVX-F9H-1604946.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 16V 20% 2313 ESR=1.1 Ohm AEC-Q200
на замовлення 1397 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F9H1C476MCC AVX
Description: CAP TANT 47UF 20% 16V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.1Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 150°C, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.106" (2.70mm), Grade: Automotive, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 16 V, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції F9H1C476MCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F9H1C476MCC F9H1C476MCC Виробник : KYOCERA AVX AVX-F9H.pdf.bak%20(removed%20marketa%20030321) Description: CAP TANT 47UF 20% 16V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.1Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 150°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.106" (2.70mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 16 V