Продукція > AIPULNION > FA20-220S05P2D4
FA20-220S05P2D4 AIPULNION
Виробник: AIPULNION
20W 1 Output Embedded Switch Mode Power Supply SMPS, 3A, 5V dc Encapsulated Odpowiednik: RAC15-05SK; FA20-220S05P2D4 DC FA20-220S05P2D4
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
20W 1 Output Embedded Switch Mode Power Supply SMPS, 3A, 5V dc Encapsulated Odpowiednik: RAC15-05SK; FA20-220S05P2D4 DC FA20-220S05P2D4, кількість в упаковці: 2 шт.