Продукція > TDK CORPORATION > FA20C0G2E333JNU06
FA20C0G2E333JNU06
FA20C0G2E333JNU06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.033UF 250V C0G RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.217" L x 0.157" W (5.50mm x 4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 0.033UF 250V C0G RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.217" L x 0.157" W (5.50mm x 4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.033 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA20C0G2E333JNU06 FA20C0G2E333JNU06 Виробник : TDK Corporation leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf Description: CAP CER 0.033UF 250V C0G RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
товару немає в наявності
FA20C0G2E333JNU06 FA20C0G2E333JNU06 Виробник : TDK eadmlcc_halogenfree_fa_en-845009.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.033uF 250volts C0G LS=5mm AEC-Q200