Продукція > TDK CORPORATION > FA20C0G2E473JNU00
FA20C0G2E473JNU00
FA20C0G2E473JNU00 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.047UF 250V C0G RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 250V 0.047uF C0G 5% RAD LS:5mm AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA20C0G2E473JNU00 FA20C0G2E473JNU00 Виробник : TDK eadmlcc_halogenfree_fa_en-845009.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 250V 0.047uF C0G 5% RAD LS:5mm AEC-Q200