Продукція > TDK > FA20NP02J333JNU06
FA20NP02J333JNU06
FA20NP02J333JNU06 TDK
leadmlcc_halogenfree_fa150_en.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 630V 0.033uF NP0 5% RAD LS:5mm AEC-Q200
на замовлення 688 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.033UF 630V NP0 RAD, Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Temperature, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.217" L x 0.157" W (5.50mm x 4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 0.033 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA20NP02J333JNU06 FA20NP02J333JNU06 Виробник : TDK Corporation leadmlcc_halogenfree_fa150_en.pdf Description: CAP CER 0.033UF 630V NP0 RAD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.217" L x 0.157" W (5.50mm x 4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 0.033 µF
на замовлення 2224 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.033 µF