Продукція > TDK CORPORATION > FA20X7R2A225KRU06
FA20X7R2A225KRU06
FA20X7R2A225KRU06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 2.2UF 100V X7R RADIAL
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2.2uF 100volts X7R LS=5mm AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA20X7R2A225KRU06 FA20X7R2A225KRU06 Виробник : TDK eadmlcc_halogenfree_fa_en-845009.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2.2uF 100volts X7R LS=5mm AEC-Q200