Продукція > TDK CORPORATION > FA20X7R2E154KNU00
FA20X7R2E154KNU00
FA20X7R2E154KNU00 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.15UF 250V X7R RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.15uF 250volts X7R LS=5mm AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA20X7R2E154KNU00 FA20X7R2E154KNU00 Виробник : TDK eadmlcc_halogenfree_fa_en-845009.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.15uF 250volts X7R LS=5mm AEC-Q200